[personal profile] chytach
Росія окупує чужі території. Фактично встановила військову диктатуру на Кавказі. Парламентаризм розтоптаний. Країна приватизована групою пройдисвітів в штатському. Вільні медіа знищені. Права людини порушуються у всіх сенсах - від свободи особистого життя до свободи совісті. Морок!
Але тисячі людей виходять на вулиці, щоб обуритися занадто розкішними особняками прем'єр-міністра, який і без зареєстрованої власності має всю Росію.
Прогулянка проти корупції!

Білоруську державу перетворено в колонію сусідньої країни. Історична пам'ять вигнана з підручників, рідна мова маргіналізована, парламентаризм розтоптаний, вільні медіа ведуть мовлення з Варшави, навіть власний прапор заборонений. Країна приватизована пройдисвітом. Але протестний рух стає по-справжньому масовим тільки після спроби влади запустити руку в кишеню незареєстрованих і безробітних.
Марш недармоїдів!

Українські території окуповані ворогом, війна триває вже третій рік. Гинуть люди, втрачаються шанси для залучення інвестицій і реального економічного розвитку. У країни немає ні військової могутності, ні міжнародної підтримки для звільнення захоплених земель. Проти неї оголошена диверсійна і інформаційна війна. Ворогів окупанта вбивають прямо в центрі Києва. З центру столиці віщають пов'язані з ворогом телеканали, стараються сайти і радіостанції.
Але населення з завмиранням серця стежить за затриманням чергового чиновника і квартирним питанням антикорупційних активістів.
Антикорупційний форум!

Віталій Портников. оригінал

Profile

chytach

July 2017

M T W T F S S
     12
345678 9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated 24 Jul 2017 20:49
Powered by Dreamwidth Studios