2017-09-19 02:11 am

Decaleg de catalanoparlant...

“Давно мріяв ознайомитися з цим дивовижним документом /../ :

1. Розмовляйте Вашою мовою завжди, коли (це) можливо, особливо в родині та з Вашими друзями і знайомими. Поставте собі за мету розмовляти каталанською з тими, хто Вас розуміє, навіть якщо досі Ви розмовляли з ними кастильською.

2. Виказуйте повагу до кожного, хто розмовляє іншою мовою, проте домагайтеся, аби й вони так само поважали Вашу мову.

3. Звертайтеся до всіх каталанською: на вулиці, на роботі, по телефону тощо. Якщо Вас розуміють, продовжуйте говорити каталанською, навіть коли Вам відповідатимуть іншою мовою.

Read more... )
2017-09-17 04:43 pm

Волонтери...

...під час гібридної російсько-української війни. 1919 рік.

2017-09-07 03:58 am

Опитування

Read more... )
Хунтанам і карателям, які хочуть долучитися до опитування можна це зробити ось тут: echo.msk.ru/polls/2050658-echo/results.html

2017-09-01 03:47 am

Камні с нєба

Кацап з Мааскви чудово пояснює русскоязьічньім русскім кримчанам в якій задниці вони зараз опинилися:

Read more... )
2017-07-09 03:22 am

Курт Волкер


Новий спецпредставник США по Україні: "росіянам подобається виглядати "міцним горішком", допоки їм не кинуть справжній виклик".

Пряма мова:
Read more... )
Біографія:
Read more... )

2017-06-29 01:53 am

Стандарти БіБіСі

Коли іноземний журналіст називає нас "урядовими військами", йому це пробачається, а термін "українські війська" взагалі цілком норм – для чужинця це правильна позиція. Але ж ви претендуєте на те, що ви тут не чужинці, що це ваша країна та навіть ваша війна. Для такого випадку також є "стандарт БіБіСі" - це стандарт БіБіСі 1942 року, коли нацистські бомби сипались на Лондон, стандарт передач, сповнених гніву на агресора та гордості за своїх захисників.

Подивіться репортажі улюбленого вами БіБіСі тих часів, і ви зрозумієте, як треба висвітлювати СВОЮ війну, війну свого народу за право бути на карті світу – а саме це на кону в російсько-українській війні. І не треба казати, що ми живемо не в часи 2ї світової, що світ змінився і 21 століття якесь інше – Ти була з нами на фронті, і бачила, що там все так само як в 1942у, там під російськими "градами" немає місця для постмодерну та морального релятивізму. Там все є чорним і білим, є ми і є наші вороги. Виживуть та збудують майбутню країну "по своєму образу та подобі" також або ми, або вони, і тому кожний, кому не чужа ця країна, має зайняти місце або в одному строю, або у другому.....

Повністю ТУТ
2017-06-08 07:43 pm

Русалчин Великдень

Тиждень після Зелених свят українці здавна називають Русальним, а четвер після Зелених свят - Русалчиним Великоднем. Сьогодні, в четвер, русалки плутають сітки рибалок, виходять з озер, гуляють полями й лісами, гойдаються на гілках дерев...
Звичайно, всі вже бачили фотографії цих неймовірних створінь, але з нагоди Русалчиного Великодня не завадить переглянути їх ще раз:Read more... )
2017-06-02 10:18 pm

Бидло йобане

Парасюк мчить на рєдути звільняти полонених і заручників:Решта патріотів, націоналістів і борців проти злочинної влади шоколадних бариг вже на підході.

2017-05-07 02:33 pm

Побєдобєсіє

Твіттер приніс:


Головне -  сєрп і молот знаходяться там, де їм і належить бути. гг

2017-04-12 04:21 pm

Коли ми будемо входити у Москву...

В день, коли українські танки входитимуть у Москву, російська преса повідомить, що українцям завдано втрат, порівняних з втратами групи армій Центр у 1941-му, що українців зупинено на меридіані Смоленська, що Москвою мандрують окремі групи туристів з одної зі слов’янських країн і їхня тропічна форма пояснюється недавнім перебуванням на сафарі (зброя – теж).
Read more... )

Дмитро Вовнянко
2017-03-26 04:44 pm

Один народ

Read more... )

Українські території окуповані ворогом, війна триває вже третій рік. Гинуть люди, втрачаються шанси для залучення інвестицій і реального економічного розвитку. У країни немає ні військової могутності, ні міжнародної підтримки для звільнення захоплених земель. Проти неї оголошена диверсійна і інформаційна війна. Ворогів окупанта вбивають прямо в центрі Києва. З центру столиці віщають пов'язані з ворогом телеканали, стараються сайти і радіостанції.
Але населення з завмиранням серця стежить за затриманням чергового чиновника і квартирним питанням антикорупційних активістів.
Антикорупційний форум!

Віталій Портников. оригінал
2017-03-03 07:21 pm

"А щоб тебе Перун тріснув!"

 - так спересердя примовляла моя вже покійна бабця, коли я, малий шибеник, витворяв різні шкоди та капості. На моє перелякане "бабцю, а хто такий Перун і чим він тріскає?", бабця супилася "от коли Він тебе трісне - тоді й будеш знати!". Тоді я зрозумів, що бабця насправді не знає хто такий Перун і для себе визначив його як різновид нечистої сили.
Вже значно пізніше я довідався, що це прокляття для моєї бабці вигадав Австро-Вєнгєрскій Гєнштаб, а заодно і нас українців, і нашу мову, і відповідно, на цій видуманій мові - тисячолітні, ще дохристиянські пісні, колядки, щедрівки, гаївки, веснянки, прислів'я, казки, думи та ін.: "Не сам же я вийшов - Дажбог мене вислав"; "Подай, Ярило, ключі одімкнути теплу весну"; "Гей, ти, Перуне, отче над Ладом! Дай нам діждати Лади-Купала"; "Гей, Лелія, Лелія, а по двору ходить"; "А ми просо сіяли, ой, Див, Ладо"...

А ось як цей Австро-Вєнгєрскій Гєнштаб описує створення Світу:
Read more... )
Очевидно, що на цей Австро-Вєнгєрскій Гєнштаб працювали сотні різноманітних інститутів, тому що вигадати українців та їхню мову - це одне, а ось тисячолітній, ще дохристиянський, могутній пласт української культури - це вже зовсім інше, і один, навіть дуже потужний Гєнштаб аж ніяк не впорався б з цим самостійно.

Ось ще одна, для прикладу, колядка від Австро-Вєнгєрского Гєнштабу:
Read more... )
Ось яка нечувана підступність і русофобія Австро-Вєнгєрского Гєнштабу спрямована на розпад і знищення сраної Рашки!
2017-01-18 12:10 am

Life на панелі

Із Санкт-Петербурзького відділення телеканалу Life звільнено 80% працівників.

Причому сталося це раптово - сьогодні ввечері. Збитковість телеканалу ні для кого не була секретом ще влітку 2016 року, так що, незважаючи на постійні спростування, такого результату подій багато і очікували. Зрозуміло, крім тих, хто там допрацював до сьогодні :)

Тепер на вулицю виперли близько 350 осіб разом і вони ломануться шукати собі засоби до існування. Технарі, незважаючи на вовчий квиток у вигляді штампу в трудовій, думаю, все-таки знайдуть собі роботу, а от іншим "творчим особистостям",  доведеться в короткостроковій перспективі йти на панель, щоб не здохнути з голоду. Втім, їм не звикати, хіба що тепер працювати будуть іншим отвором, а суть буде та ж.


Приємно почитати подібні новини перед сном, чи не так? :)
2017-01-17 04:40 pm

Подвіґ Развєдчіка

Original post: https://minsk007.dreamwidth.org/319951.html

В Сирии погиб капитан Марат Ахметшин, начальник разведки гаубичного самоходно-артиллерийского дивизиона Западного военного округа ВС РФ.

Он был один против 200 игиловцев (сторонники международной террористической организации, запрещенной в России). У них были танки и БТРы, а у него только автомат, три пушки (к слову, на одно орудие полагается расчет из четырех военнослужащих, — прим. ред.) и гранаты… И он дал бой. А стреляет он метко — смог подбить несколько танков и БТРов. Когда подоспела подмога и нападение отбили, его нашли еще живым. Он, весь израненный, держал в руке гранату без чеки, а вокруг горела земля. Видимо, хотел себя подорвать, если игиловцы приблизятся. Наши забрали гранату, бросили ее в сторону, чтобы взорвалась. Лишь тогда сын потерял сознание и упал лицом прямо в огонь.

Спасти жизнь офицеру военные медики не смогли — он получил минимум три смертельных ранения. На вопрос, как мог российский воин в чужой стране столкнуться один на один с большой группой игиловцев, военные источники «Реального времени» предположили, что основные войска либо отступили, либо не успели прибыть не место.


Это посильнее панфиловцев. Всё утро плачу и не могу успокоиться. Как и понять почему офицер воюет, заваливая танковые дивизии ИГИЛ, а Красной Армии вообще на месте нет. И не могу понять почему у ИГИЛа столько оружия, а у Красной Армии его нет.
=================
охуєнна, блять, історія

2017-01-05 01:06 am

Філологічне

Випадково надибав на онлайн-словник сленгу української мови, який поповнюється всіма охочими до того заняття юзерами. Клацаю на "А", а там вивалюється серед іншого і таке висловлювання:

А ти хуй в білки видів?
(відповідь особі, яка звертається до вас з проханням, яке вам не хочеться задовільняти)

Приклад:
– Ксюха, ану принеси мені з сараю оту хуйню круглу
– А ти хуй в білки видів?

Подібні слова:
    Нахуя козі баян? Вона і так мекає..
    Жуй харашо
    Кожен дроче як хоче
    усі раді, і ми трошки
    гівно м’яке

Як я відстав від життя(
2017-01-03 03:55 pm

У світі тварин

Кацап сидить вдома і дрочить. У кімнаті смердить шкарпетками, зіцвилими макаронами і зовсім вже протухлою спермою. Дроч не вставляє. Чомусь настирливо лізуть думки про пляшку з під шампанського у власному анусі і ніяк не хочуть йти геть. Настає містер млявий, вечір безнадійно зіпсовано.
Але ж ні! Кацап кидається до кватирки, висовується з неї і починає несамовито верещати: "Хохлы — не люди! Сценарий распада Украины! Сала Украине! СУГС!". Йому відповідає тільки відлуння поміж засцяних Обамою хрущовок... Він з надією продовжує: "Кому вы, наxуй, нужны в Европе… Перекроем газ… Ну где вы, каклы? Сейчас сниму хохлушку за 500 рублей!" - Він затинається, 500 рублів у нього немає, останні віддав вчора сусідові Расулу, і містер млявий все ще містер млявий, настрій остаточно зіпсовано. Кацап готовий зачинити кватирку, але тут чує здалеку: "Недогосударство! Крымнаш! Путинвведивойска!". Радісне почуття пронизує кацапа, він репетує ще голосніше: "Фашисты! Кастрюлеголовые скакуны! Жидобандеровцы! Пиндоские подстилки!". У відповідь - далеке: "Майдауны, каклы, каратели, бандерлоги. Русский Дамбас! Новороссия!". Так вони перегукуються протягом деякого часу, під шум граючого десь Круга і поліцейських сирен, аж поки Расул не висовується з вікна поруч і не наказує стулити пельку. Єбальнік у кацапа все ще в синяках і вухо ниє, і він змушений підкоритися. Але настрій помітно покращився, умиротворений, кацап йде спати, сон його міцний, і уві сні він гвалтує Расула, чомусь одягненого у вишиванку і з оселедцем. Кацап посміхається у сні щасливою усмішкою, і слина його тече по подушці...

с) - вишпортано із закапелків мережевих нетрів.